Aktualności

Wpis nr 2 (3 z 4) Więcej wpisów | | | Pierwszy

Udostępnij

Kolektory słoneczne w Łopienniku - umowa z Wykonawcą podpisana

21.06.2018, 13:25:10

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 maja została podpisana umowa na dostawę i montaż instalacji solarnych na terenie Gminy Łopiennik Górny. W ramach zadania zostaną wykonane 325 instalacje solarne u mieszkańców gminy, z którymi podpisano umowy udziału w projekcie.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn. „Energia Odnawialna w Gminie Łopiennik Górny” w ramach Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020.

Wykonawcą zadania wyłonionym w drodze przetargu została firma Antinus Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach. Wykonawca zobowiązał się do wykonania 325 instalacji solarnych na do dnia 28.05.2019 roku. W najbliższych miesiącach zostaną przeprowadzone inwentaryzacje istniejących instalacji w każdym budynku ujętym w projekcie. Instalatorzy podczas oględzin budynków zweryfikują informacje podane przez mieszkańców w ankietach oraz ocenią techniczne możliwości wykonania instalacji solarnej przypisanej dla każdej nieruchomości. W następnym etapie zostaną podpisane z mieszkańcami biorącymi udział w projekcie umowy regulujące sposób finansowania montażu solarów. O terminach zarówno „oględzin” nieruchomości jak i podpisywania umów będziemy Państwa informować.